Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
ASTM 201 202 Roestvrij staalstrook 200 Reeksenbroodje 500mm BEDELAARS
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |
V2A 1,4301 Diamond Embossed Stainless Steel Sheet 650mm2000mm Breedte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Lengte: | 10006000mm |
TISCO 0.25mm 316L-Broodje 5.8m van de Roestvrij staaldraad 6m Lengte
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Rang: | 200 Reeksen |
| Lengte: | norm, 5.8m, 6m of als uw vereiste |
0.2mm150mm Gouden Blad 304 van het Spiegelroestvrije staal voor de Bouw van Decoratie
| TOEPASSING: | Bouw |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Super Duplex het Roestvrije staalplaat van de S32205s31803 UNS S32750 Plaat S31254
| Toepassing: | Productie |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 6502000mm of aangepast |
8K roestvrij staal 304 Rol 0.3mm 0.5mm Roestvrije Strookrol
| Toepassing: | Lift/Keuken/Binnenland, Buitenkant, Voedselmateriaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15100mm |
| norm: | ASTM |
Broodje met grote trekspanning 1mm Koudgetrokken 316L van de Roestvrij staaldraad
| Norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Lengte: | customzied |
1mm het Broodjeskabel Ontharde Aisi 316L van de Roestvrij staaldraad
| Norm: | AISI |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Lengte: | Als uw vereiste |
Geborstelde 321 Vierkante Roestvrij staalstaaf 10mm Hete Gesmede ISO-Goedkeuring
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Ronde |
2205 Duplex Warmgewalst Blad 5mm van de Roestvrij staalplaat
| Toepassing: | Bouw |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |

