Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
Astm 201 Koudgewalst Roestvrij staalblad 1220mm Haarscheurtje voor Bouw
| Toepassing: | voedselrang, machine, medische, Buiten, de Bouwkeuken, Voedselmateriaal ect. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
2B Blad 430 van het BEDELAARSno.4 HL Koudgewalst Roestvrije staal 1000mm 2000mm Breedte
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
301 1,4319 de Koudgewalste Heldere Ontharde NO.4 Oppervlakte van het Roestvrij staalblad
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
| Breedte: | 10002000mm |
Lengte van het het Roestvrije staalblad 904L 5.8m van TISCO de 254SMO Koudgewalste
| Toepassing: | Productie |
|---|---|
| Dikte: | norm |
| norm: | JIS |
HAIRLINE Koudgewalst Roestvrij staalblad 316 201 Gescheurde Rand 3mm SS Blad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 2440mm, 3000mm 6000mm |
HL Koudgewalst Roestvrij staalblad ASTM 201 SS Staalplaat 1500mm
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
2B beëindig Koudgewalst Roestvrij staalblad ASTM 321 SS 2000mm
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Tisco Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.5mm 1.2mm 1.5mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
Aisi 430 Koudgewalst Roestvrij staalblad 8K beëindigt 6000mm Lengte
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
ASTM Koudgewalste Plaat 316 van het Roestvrij staalblad SS 4x8 het Inleggen
| Toepassing: | PRODUCTIE |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Breedte: | 6502000mm of aangepast |

