Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
2B beëindig Koudgewalste de BEDELAARSspiegel van het Roestvrij staalblad TISCO 316L 6000mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, aangepast |
430 ASTM warmgewalste roestvrijstalen plaat 6 mm 8 mm SS-plaat
| Sollicitatie: | Roestvrije stalen plaat |
|---|---|
| Type: | Staalplaat, Warmgewalste Staalplaat |
| Standaard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
309 309S Koudgewalste Roestvrij staalstrook 6m Breedtess 304 Rol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 10006000mm |
TISCO 316L warmgewalste roestvrijstalen plaat spiegel 6 mm RVS plaat
| Sollicitatie: | Schip plaat |
|---|---|
| Type: | Stalen plaat, koudgewalste staalplaat |
| STANDAARD: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
309S BA warmgewalste roestvrijstalen plaat TISCO 6 mm RVS plaat
| Sollicitatie: | Schip plaat |
|---|---|
| Type: | Stalen plaat, koudgewalste staalplaat |
| Standaard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
8K de spiegel beëindigt Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.5mm Dikteastm 304 SS Plaat
| Toepassing: | Decoratief Gebruik |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
AISI 2mm 304 Plaat 304L van het Roestvrij staal de Blad Koudgewalste Roestvrije staal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM |
| Lengte: | 2000/3000/6000mm |
Koudgewalst SS Blad 410S 316L 2205 2507 4mm Dik Roestvrij staalblad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Lengte: | 10006000mm |
Duplex 304 Koudgewalste Roestvrij staalrol 310 321 SS Strook voor Meubilair
| Toepassing: | Containerplaat, medische apparaten, bouwmaterialen |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig, 0.1mm300mm |
| norm: | ASTM |
Astm 316 316l Koudgewalst Roestvrij staalblad Ss 2b beëindigt 1000mm Haarscheurtje
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |

