Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
S32305 de Koudgewalste BEDELAARS van het Roestvrij staalblad 10mm SS 904L Plaat
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
Helder Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.5mm Dikte 201 SS Plaat
| Sollicitatie: | Bouw |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Koudgewalst het Roestvrije staalblad 1000mm2000mm van 430 904L Inox Blad Breedte
| Toepassing: | Decoratie, Bouw |
|---|---|
| Certificering: | SGS,BV |
| Rang: | 200 Reeksen |
Tisco 0.55mm Koudgewalst Roestvrij staalblad in Rol M290-50A M350-50A
| Type: | Georiënteerd Siliciumstaal |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Koudgewalst of Warmgewalst |
| Dikte: | 0.35 - 0,55 mm |
Koudgewalst het Roestvrije staalblad 5mm Dikke NO.3 NO.4 van 316H eindigt 316TI
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Breedte: | 61500mm of aangepast |
| Rang: | 300 Reeksen, Roestvrij staal 316 de plaat van 316L 316H 316TI 316H |
Dik 100mm Inox Plaat Koudgewalst Roestvrij staalblad 304
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS ASTM AISI ENGELS DIN GB |
| Lengte: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
0.6mm 304L Koudgewalst Roestvrij staalblad in Rol voor Voedselschip
| Toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| norm: | JIS |
Koudgewalste het Roestvrije staalblad 2B van AISI beëindigt het 316L 316 1.2mm 4x8 Voet
| Toepassing: | voedselrang, machine, medische, Buiten, de Bouwkeuken, Voedselmateriaal ect. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
310S 1,4845 de Koudgewalste Spiegel van het Roestvrij staalblad beëindigen Super Duplex
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
ASTM 304 Koudgewalste SS Staalplaat 2B beëindigt 6000mm Spiegelhaarscheurtje
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |

