Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
Warmgewalste het Roestvrije staalplaat 300 Reeksenblad 2000mm van de spleetrand voor Bouw
| Toepassing: | Bouw |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
S32750 1,4410 Roestvrij staalplaat 10mm 2507 Roestvrij staalblad
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
De eerste 201 Stroken Dia 250mm van het Roestvrij staalinlegsel voor Liftkeuken
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Lengte: | Het Verzoek van de klant |
Inox 304l 316 430 2B-Roestvrij staalrol 1000mm2000mm Breedte
| Lengte: | Het Verzoek van de klant |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen, 400 Reeksen |
| Toepassing: | Bouw, keukengerei |
Inox AISI 304 Roestvrij staalplaat 3mm de 5mm Dikke Goedkeuring van BV IQI
| Toepassing: | Bouw |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Breedte 150mm poetste 316 Gesmeed op Warmgewalst van de Roestvrij staal Vlakke Bar AISI304
| norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 200/300/400 Reeks |
| Breedte: | 20150mm |
Hexagonale Duplexroestvrij staalbar UNS S31803 UNS S32205 F51
| norm: | JIS |
|---|---|
| Rang: | Super duplexstaal, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
| Type: | Ronde |
S30815 304N 4x8 roestvrijstalen wandpanelen Satijn oppervlak SS gouden spiegelblad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Lengte: | 20004000mm |
DIN 174 Opgepoetste Roestvrij staal Vlakke Bar 3mm 5mm Dikke 300 Reeksen
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Vlak |
Opgepoetste Roestvrij staalstaaf ASTM 201 Koudgetrokken 20mm 30mm Bar
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Rang: | 200 Reeksen 300 Reeksen 400 Reeksen |
| Type: | Ronde |

