Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
Onthard Roestvrij staal Rod Round Bar ASTM 201 Warmgewalste 6mm
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 201 |
| Vorm: | Ronde |
1.4301 1,4541 2mm Broodje 0.1mm0.64mm van de Roestvrij staaldraad Maat
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Lengte: | Het Verzoek van klanten |
1mm 2mm het Broodjes Heldere Zachte Ontharde Kabel AISI 304 van de Roestvrij staaldraad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Lengte: | Het Verzoek van klanten |
Het Roestvrije staal Decoratief Blad 2mm van TISCO BAOSTEEL 3mm 4mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
Koudgewalste Inconel 600 Rol 625 het Staalrol van de 718 Nikkellegering
| Type: | Nikkelstrook |
|---|---|
| Toepassing: | Industrieel Gas |
| Rang: | inconel 600.718.625 |
Pijp 10mm van het S32760a790 UNS S31803 Super Duplexroestvrije staal Od Staalbuis
| Toepassing: | OLIELEIDING |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Sectievorm: | Ronde |
S31803 de Duplex 2205 Ronde Staaf van het Bar6k 8K Duplexroestvrije staal
| Norm: | JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Ronde |
Nul snijdt 16mm de Stevige Ronde Staaf van het Bardin1.1191 Stevige Roestvrije staal
| Staalkwaliteit: | 304L 316 |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Techniek: | Koudgetrokken, Warmgewalst |
AiSi Inox 321 Spiegel Opgepoetste Roestvrij staalstrook 0.2mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Dikte: | 0.3mm16mm |
JIS 430 316 Roestvrij staalrol 1mm 2mm 3mm Roestvrij staal Warmgewalste Rol
| Dikte: | 1-100 mm |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 100mm2000mm |

