Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
Koudgetrokken Blad 35mm Haynes 242 van Hastelloy C22 de Plaat van het Legeringsstaal
| Type: | Nikkelplaat |
|---|---|
| Toepassing: | De industrie, Petrochemische stof, enz. |
| Rang: | Nikkel, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
Van de het Roestvrije staalrol 2b van IQI TUV 316L de het Roestvrije staaloppervlakte eindigt
| Toepassing: | Lift/Keuken/Binnenland, Buitenkant, Voedselmateriaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15100mm |
| norm: | ASTM |
GB-standaard warmgewalste roestvrijstalen plaat spoel met een breedte van 1219 mm
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
0Cr13 1Cr13 1Cr15 3Cr12 het Blad van het 300 Reeksenroestvrije staal voor Bouw
| TOEPASSING: | Bouw |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
DIN1.4003 1,4318 1,4828 Warmgewalste Gegalvaniseerde Roestvrij staalplaat
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 1.4318 1,4402 |
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
Reguliere/persoonlijke grootte warmgewalste roestvrijstalen plaat voor opslag en handel
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |
Voedselrang 6m 304 SS Plaat SS 304 2b beëindigt Roestvrij staalblad
| TOEPASSING: | Productie |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Breedte: | 6502000mm of aangepast |
AISI-standaard warmgewalste roestvrijstalen plaat met R23 koelmiddel en NO.1 afwerking
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
ISO9001 Standard Warmgewalste roestvrijstalen plaat voor R23/R404A en DIN Standard
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Finish: | NO.1 |
De warmgewalste Bladen van het Roestvrije staalpasteien van ASTM 310S 5mm Dikke 6mm
| Toepassing: | bouw |
|---|---|
| Dikte: | 0.2~120mm |
| Norm: | ASTM |

