Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
van de de Strookastm JIS Spiegel van 304l 316 430 904L Inox het Roestvrije staalrol
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
| Dikte: | Beschikbaar op verzoek |
Tisco Nitronic 50 Roestvrij staal om Pijp8k Spiegel eindigt
| Rang: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
AISI 201 304 Roestvrij staalplaat 2B beëindigt SS Blad 1220x3428mm
| Rang: | 200 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
440 420 410 SS de Rolstrook 2m van het Strookrol Opgepoetste Roestvrije staal Breedte
| norm: | GB |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 304 316 440 420 410 |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Met een laag bedekt |
Van de het Staalrol van TP310S SA213 het Duplexroestvrije staal van het het Chromiumnikkel Austenitic
| norm: | GB |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Met een laag bedekt |
| Toepassing: | Decoratie, de bouw |
JIS Aisi 304 2b-Roestvrij staalplaat 1.5mm 2mm SS Blad Tisco
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
ASTM 304 1mm de Oppervlaktess van de Roestvrij staalplaat 2B Blad 1219mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
Opgepoetste het Roestvrije staalpijp 430 310S van ASTM TP201 om Gelast Buis Naadloos
| Norm: | ASTM |
|---|---|
| Type: | Gelast naadloos |
| Staalkwaliteit: | 201 304 316L 430 310S |
Tisco 16mm OD SS Staalpijp legde Gelaste Roestvrij staalbuis in
| norm: | JIS |
|---|---|
| Type: | Gelast naadloos |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |
Gelijke de Hoekbar van 310S 309S het Profiel van het 300 Reeksenroestvrije staal
| norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | ONGELIJK, Ongelijk, Gelijk of Ongelijk |

