Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
0,3 mm precisie-roestvrijstalen strip AISI 304 voor industrieel gebruik 1500 mm
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | AiSi, ASTM |
| breedte: | 7mm-1500mm |
Tisco eindigt Koudgetrokken SS Roestvrij staal 304 van de Hoekbar Molen
| Norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | ONGELIJK, Ongelijk, Gelijk of Ongelijk |
A276 420 SUS420 1,4021 20Cr13-Roestvrij staalzuiger Rod For Upholstery
| Norm: | JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Ronde |
1500mm 440A het Bladrol van Tisco SS van de Roestvrij staalrol Koudgetrokken
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 252500mm of aangepast |
Het Roestvrije staalrol Koudgewalste SS 316 van SUS 409 Din1.4301 Rol
| Toepassing: | Containerplaat, medische apparaten, bouwmaterialen |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig, 0.1mm300mm |
| norm: | ASTM |
410 Ss Schuursponsjedraad 0.13mm Warmgewalste het Broodje van de Roestvrij staaldraad
| norm: | AiSi |
|---|---|
| Rang: | 400 Reeksen |
| Lengte: | douane |
430 431 Rol 2MM van de Roestvrij staalstrook Ss van ASTM A36 Strookrol
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 252500mm of aangepast |
1mm 304L Roestvrij staalrol voor Voedselschip dat wordt koudgewalst
| Toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| Norm: | ASTM |
BEDELAARS 8K 316 Roestvrij staal Vierkante Buis 1220mm OD SS Staalpijp
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Naadloos/gelast |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 304 |
Ns321 N10001 Nitronic 30 het Materiaal van Nitronic van de Roestvrij staalstrook
| Rang: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |

