Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
ASTM 304 roestvrijstalen plaat met reliëf SS-patroonplaat 8 mm
| Cijfer: | 300 serie |
|---|---|
| STANDAARD: | ASTM |
| Lengte: | 2000-4000mm |
eindigt Koudgetrokken Heldere Bar 7mm Roestvrij staalstaaf 2B van 301L S30815
| norm: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Type: | Ronde |
JIS 304 het Staalprecisie 20mm Koudgewalste Breedte 8K van de Roestvrij staalstrook
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |
ASTM 430 BA roestvrij stalen strip koudgewalst 10 mm 20 mm breed
| Cijfer: | 400-serie |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, GB, JIS |
| breedte: | 1500mm of passen aan |
AISI 310S roestvrijstalen strip 0,8 mm dikte ASTM koudgewalst
| Cijfer: | 300 serie |
|---|---|
| STANDAARD: | ASTM, AISI, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 7-1250 mm of aanpassen |
316 316L-de Strook van het Lassenroestvrije staal walste 0.5mm 0.8mm Dikte koud
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |
ASTM 310S HL Stainless Steel Strip Cold Rolled 0.5mm 0.8mm Thickness 500mm
| Rang: | 300 Reeksen, 310S |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Width: | 1-500mm or customize |
De het Roestvrije staalstrook van ASTM 301 walste 0.5mm 0.8mm Dikte koud
| Rang: | 300 Reeksen, 301 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |
S31803 S32750 2205 Duplexroestvrij staalplaat OD 10mm820mm
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 6m, 12m |
ASTM 430 Lassend het Staalbroodje 2mm van Roestvrij staalstroken Breedte
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |

