Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
Het Roestvrije staalplaat Gepeld Ss van ASTM 440C Warmgewalst Bladmetaal
| Toepassing: | Industrieel, bouw, enz. |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 10002000mm |
Warmgewalste het Roestvrije staalplaat 20mm van TISCO Inox In reliëf gemaakt SS Blad
| Rang: | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | Zonodig |
| Breedte: | Zonodig |
ASTM 304 Warmgewalste Roestvrij staalplaat 10mm Dik Gepeld SS Bladmetaal
| Sollicitatie: | Industrieel, bouw, enz. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 10002000mm |
De in reliëf gemaakte Golfss 304 Plaat van het Roestvrij staalblad 4x8
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | AiSi |
| Lengte: | 20006000mm |
304L 304 Rol 0.5mm 1.5mm 2.0mm Dikke 2.5mm van het Roestvrij staalblad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 252500mm of aangepast |
Warmgewalste het Roestvrije staalplaat 8mm SS 304 Blad Tisco van ISO S32750
| Toepassing: | Decoratie, de industrie |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 500~1500 mm |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Koudgewalste Roestvrij staalrol
| Rang: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
8K Plaat 201 Spiegel Opgepoetst Roestvrij staalblad 1m van het HLroestvrije staal Breedte
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
JISCO LISCO Dikke het Roestvrije staalplaat van 1,5 Mm 200 Gevormd Reeks Heet
| TOEPASSING: | Bouw |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Blad van het molen het Rand Koudgewalste Roestvrije staal voor Mechanische Toepassing
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm2000mm |
| Dikte: | 0.3mm6mm |

