Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
304H 2507 Warmgewalste het Roestvrije staalplaat 2B van 904L beëindigen 1m6m Lengte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM |
| Lengte: | 10006000mm |
1D 0.1mm Warmgewalste Roestvrij staalplaat 316 4x8-Roestvrij staalcomités
| Toepassing: | Decoratie en bouw |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Super Duplexplaat 2205 van SS410 SS430 S32750 Roestvrij staalblad
| Toepassing: | Productie |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 6502000mm of aangepast |
JIS SUS410 SUS304 0,6 MM.roestvrij staal Blad 2B beëindigen 1.5m Breedte
| Toepassing: | De industriedecoratie, de Bouw |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm |
AiSi dik beëindigt de Zwarte SS 304 Bladspiegel Warmgewalste Roestvrij staalplaat 12mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | AiSi |
| Lengte: | 20006000mm |
Koudgetrokken Roestvrij staaldraad de Kabel van ASTM 201 304 316L 310S SS
| Norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 400 Reeksen |
| Lengte: | customzied |
2B Plaat ASTM 316L 304 409 410 van het BEDELAARS de Warmgewalste Roestvrije staal
| Rang: | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, EN, DIN, GB, EN VAN JIS AISI ASTM DIN |
| Lengte: | Zonodig |
0.6mm 1,2 Mm-Roestvrij staalblad 304 2B beëindigen EN van AISI GB DIN
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm |
Sus630 660 Warmgewalste Roestvrij staalplaat 1mm de ENGELSE 12m Lengte van GB DIN
| Rang: | 600 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
NO.1 631 17 7PH Roestvrij staalblad 5mm Gegalvaniseerde SGS van de Staalplaat
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | GH4080A |
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |

