Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
253MA 254Mo 654 MO Hot Rolled Stainless Steel-Plaat 1,4318 Rang 1,4402
| TOEPASSING: | Schipplaat |
|---|---|
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
het het Roestvrije staalblad van 8K 310S walste 4x8-Spiegel koud eindigt
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
Het Satijn van het het Roestvrije staalblad van TISCO 304 walste 316 1.2mm koud
| Toepassing: | voedselrang, machine, medische, Buiten, de Bouwkeuken, Voedselmateriaal ect. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Blad 1.5 Mm Dikke Koudgetrokken van het levensmiddelen Hairline Roestvrije staal
| TOEPASSING: | Lift/Keuken/Binnenland/Buitenkant |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS, DIN |
| Breedte: | 5001500mm of passen aan |
8 mm warmgewalste 321 roestvrijstalen plaat SS-plaat 6 mm gepolijst helder
| Sollicitatie: | Schip plaat |
|---|---|
| Type: | Stalen plaat, koudgewalste staalplaat |
| Standaard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
1220mm de 1500mm Duplexplaat van het 2205 Blad Warmgewalste Roestvrije staal
| Toepassing: | Bouw |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Heet Gesmeed 310 Roestvrij staalblad Tisco 5mm SS Met een laag bedekte Gegalvaniseerd Plaat
| Sollicitatie: | Schipplaat |
|---|---|
| Type: | Stalen plaat, koudgewalste staalplaat |
| Standaard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
5 mm warmgewalste 304 roestvrijstalen plaat TISCO SS-plaat 1500 mm gegloeid
| Sollicitatie: | Schip plaat |
|---|---|
| Type: | Stalen plaat, koudgewalste staalplaat |
| STANDAARD: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
ASTM 304 Koudgetrokken Roestvrij staal Rod Bar 30mm 45mm poetste Afwerking op
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Ronde |
Koudgetrokken Draad 0.138mm van de Roestvrij staallente de Draad van AISI 316 316L SS
| Norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Lengte: | Customzied |

