Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
De Strookrol 2mm van het precisieroestvrije staal 304 Ss 250 Mm
| Rang: | 300Series |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Breedte: | 10-250 mm |
1mm het Broodjeskabel Ontharde Aisi 316L van de Roestvrij staaldraad
| Norm: | AISI |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Lengte: | Als uw vereiste |
ASTM 304 spiegel roestvrij stalen strip koudgewalst 2B afwerking 0,7 mm 0,8 mm
| Sollicitatie: | Industrieel gebruik |
|---|---|
| Dikte: | 0,3-20 mm, zoals vereist |
| Standaard: | ASTM AISI 300-serie |
783 718 625 601 het Staalrol van de 600 Nikkellegering voor Bouw
| Type: | Nikkelplaat |
|---|---|
| Toepassing: | Industrieel, bouw, enz., de Industriedecoratie, de Bouw |
| Rang: | 718 |
AISI 304 de Strook SS 0.5mm Koudgewalste 1mm van het Precisieroestvrije staal
| Toepassing: | Industrieel Gebruik |
|---|---|
| Dikte: | 0.320mm, zonodig |
| Norm: | ASTM AISI |
van het de Precisieroestvrije staal van 316L 304L Strook 0.3mm Koudgewalste 0.5mm
| toepassing: | Industrieel gebruik |
|---|---|
| Dikte: | 0.320mm, zonodig |
| Norm: | ASTM AISI 300 seried |
AISI 201 precisie roestvrijstalen strip 0,5 mm 0,7 mm koudgewalste tape
| Sollicitatie: | Industrieel gebruik |
|---|---|
| Dikte: | 0,3-20 mm, zoals vereist |
| Standaard: | break |
Pijp 10mm van het S32760a790 UNS S31803 Super Duplexroestvrije staal Od Staalbuis
| Toepassing: | OLIELEIDING |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Sectievorm: | Ronde |
Strook 0.3mm 0.5mm Koudgewalste SS ASTM 201 van het precisieroestvrije staal
| Toepassing: | Industrieel Gebruik |
|---|---|
| Dikte: | 0.320mm, zonodig |
| Standard: | ASTM |
TISCO 0.25mm 316L-Broodje 5.8m van de Roestvrij staaldraad 6m Lengte
| Norm: | AiSi |
|---|---|
| Rang: | 200 Reeksen |
| Lengte: | norm, 5.8m, 6m of als uw vereiste |

