Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
De het Roestvrije staalstrook van ASTM 301 walste 0.5mm 0.8mm Dikte koud
| Rang: | 300 Reeksen, 301 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |
Inox AISI 304 Roestvrij staalplaat 3mm de 5mm Dikke Goedkeuring van BV IQI
| Toepassing: | Bouw |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Blad 1.5 Mm Dikke Koudgetrokken van het levensmiddelen Hairline Roestvrije staal
| TOEPASSING: | Lift/Keuken/Binnenland/Buitenkant |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS, DIN |
| Breedte: | 5001500mm of passen aan |
ASTM 430 Lassend het Staalbroodje 2mm van Roestvrij staalstroken Breedte
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |
ASTM 201 202 Roestvrij staalstrook 200 Reeksenbroodje 500mm BEDELAARS
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |
JIS 304 het Staalprecisie 20mm Koudgewalste Breedte 8K van de Roestvrij staalstrook
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |
eindigt Koudgetrokken Heldere Bar 7mm Roestvrij staalstaaf 2B van 301L S30815
| norm: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Type: | Ronde |
Het Satijn van het het Roestvrije staalblad van TISCO 304 walste 316 1.2mm koud
| Toepassing: | voedselrang, machine, medische, Buiten, de Bouwkeuken, Voedselmateriaal ect. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
2D OB 410S 316 Roestvrij staalstrook Warmgewalste SS 316 Rol 3mm Breedte
| TOEPASSING: | Containerplaat |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig |
| Norm: | JIS |
8K roestvrij staal 304 Rol 0.3mm 0.5mm Roestvrije Strookrol
| Toepassing: | Lift/Keuken/Binnenland, Buitenkant, Voedselmateriaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15100mm |
| norm: | ASTM |

