Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
Koudgewalste Roestvrij staalrol 430 410 400 Reeksenbroodje 35mm
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Lengte: | 500 1000 2000 3000 6000, 101200mm |
AISI 304 Koudgewalste Roestvrij staalrol 500mm Geborstelde Oppervlakte
| Toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-20 mm |
| norm: | JIS |
Duplex 304 Koudgewalste Roestvrij staalrol 310 321 SS Strook voor Meubilair
| Toepassing: | Containerplaat, medische apparaten, bouwmaterialen |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig, 0.1mm300mm |
| norm: | ASTM |
Rol 2B van het RoHS beëindigt de Condensator Koudgewalste Roestvrije staal de Rol van de Staalstrook
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Breedte: | 10006000mm |
Tisco 0.55mm Koudgewalst Roestvrij staalblad in Rol M290-50A M350-50A
| Type: | Georiënteerd Siliciumstaal |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Koudgewalst of Warmgewalst |
| Dikte: | 0.35 - 0,55 mm |
AISI Koudgewalste roestvrijstalen rolstriprol 201 2B Afwerking 1000 mm
| Cijfer: | 200-serie |
|---|---|
| Standaard: | AiSi |
| breedte: | 100015000mm |
Astm 201 Koudgewalst Roestvrij staalblad 1220mm Haarscheurtje voor Bouw
| Toepassing: | voedselrang, machine, medische, Buiten, de Bouwkeuken, Voedselmateriaal ect. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
301 1,4319 de Koudgewalste Heldere Ontharde NO.4 Oppervlakte van het Roestvrij staalblad
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
| Breedte: | 10002000mm |
2B Blad 430 van het BEDELAARSno.4 HL Koudgewalst Roestvrije staal 1000mm 2000mm Breedte
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
309 309S Koudgewalste Roestvrij staalstrook 6m Breedtess 304 Rol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 10006000mm |

