Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
Het Roestvrije staal van ASTM A240 S30400 rolt Koudgewalste 0.8mm Dikke 2B-Oppervlakte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 10006000mm |
1500mm 440A het Bladrol van Tisco SS van de Roestvrij staalrol Koudgetrokken
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 252500mm of aangepast |
2B beëindig Koudgewalste de BEDELAARSspiegel van het Roestvrij staalblad TISCO 316L 6000mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, aangepast |
1mm 304L Roestvrij staalrol voor Voedselschip dat wordt koudgewalst
| Toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| Norm: | ASTM |
ASTM 304 Koudgetrokken Roestvrij staal Rod Bar 30mm 45mm poetste Afwerking op
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Ronde |
ASTM 304 Koudgewalste SS Staalplaat 2B beëindigt 6000mm Spiegelhaarscheurtje
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Koudgetrokken Draad 0.138mm van de Roestvrij staallente de Draad van AISI 316 316L SS
| Norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Lengte: | Customzied |
Astm 316 316l Koudgewalst Roestvrij staalblad Ss 2b beëindigt 1000mm Haarscheurtje
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Het Roestvrije staalrol Koudgewalste SS 316 van SUS 409 Din1.4301 Rol
| Toepassing: | Containerplaat, medische apparaten, bouwmaterialen |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig, 0.1mm300mm |
| norm: | ASTM |
JIS 430 316 Roestvrij staalrol 1mm 2mm 3mm Roestvrij staal Warmgewalste Rol
| Dikte: | 1-100 mm |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 100mm2000mm |

