Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
Het Roestvrije staalstrook 2mm van ASTM 316L 300 Reeksenss Spiegel
| Toepassing: | Industrieel Gebruik |
|---|---|
| Dikte: | 0.320mm, zonodig |
| Norm: | ASTM |
De eerste 201 Stroken Dia 250mm van het Roestvrij staalinlegsel voor Liftkeuken
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Lengte: | Het Verzoek van de klant |
A240jis Duplexroestvrij staal Koudgewalste Rollen 0.1mm20mm Dikte
| Toepassing: | De industrie, architectuur, verfraait, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-20 mm |
| norm: | JIS |
Breedte 150mm poetste 316 Gesmeed op Warmgewalst van de Roestvrij staal Vlakke Bar AISI304
| norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 200/300/400 Reeks |
| Breedte: | 20150mm |
DIN 174 Opgepoetste Roestvrij staal Vlakke Bar 3mm 5mm Dikke 300 Reeksen
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Vlak |
Opgepoetste Roestvrij staalstaaf ASTM 201 Koudgetrokken 20mm 30mm Bar
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
|---|---|
| Rang: | 200 Reeksen 300 Reeksen 400 Reeksen |
| Type: | Ronde |
JIS 304 het Staalprecisie 20mm Koudgewalste Breedte 8K van de Roestvrij staalstrook
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |
ASTM 430 BA roestvrij stalen strip koudgewalst 10 mm 20 mm breed
| Cijfer: | 400-serie |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, EN, GB, JIS |
| breedte: | 1500mm of passen aan |
AISI 310S roestvrijstalen strip 0,8 mm dikte ASTM koudgewalst
| Cijfer: | 300 serie |
|---|---|
| STANDAARD: | ASTM, AISI, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 7-1250 mm of aanpassen |
316 316L-de Strook van het Lassenroestvrije staal walste 0.5mm 0.8mm Dikte koud
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm of passen aan |

