Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
S30815 304N 4x8 roestvrijstalen wandpanelen Satijn oppervlak SS gouden spiegelblad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Lengte: | 20004000mm |
430 431 Rol 2MM van de Roestvrij staalstrook Ss van ASTM A36 Strookrol
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 252500mm of aangepast |
ASTM 304 roestvrijstalen plaat met reliëf SS-patroonplaat 8 mm
| Cijfer: | 300 serie |
|---|---|
| STANDAARD: | ASTM |
| Lengte: | 2000-4000mm |
15mm Ferritic Roestvrij staal 434 die t-de Stroken van de Kanaalversiering voor Architecturaal vormt
| TOEPASSING: | Containerplaat |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig |
| Norm: | JIS |
Broodje met grote trekspanning 1mm Koudgetrokken 316L van de Roestvrij staaldraad
| Norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Lengte: | customzied |
JIS SUS410 SUS304 0,6 MM.roestvrij staal Blad 2B beëindigen 1.5m Breedte
| Toepassing: | De industriedecoratie, de Bouw |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm |
AiSi Inox 321 Spiegel Opgepoetste Roestvrij staalstrook 0.2mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Dikte: | 0.3mm16mm |
410 420 430 BEDELAARS van de Roestvrij staalstrook 2B walsten 200mm Breedte koud
| toepassing: | Containerplaat |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig |
| Norm: | JIS |
Geborstelde 321 Vierkante Roestvrij staalstaaf 10mm Hete Gesmede ISO-Goedkeuring
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Ronde |
Onthard Roestvrij staal Rod Round Bar ASTM 201 Warmgewalste 6mm
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 201 |
| Vorm: | Ronde |

