Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
Het Roestvrije staalstrook ASTM 316L 304 304L SS 0.3mm van de 300 Reeksenprecisie
| Toepassing: | Industrieel Gebruik |
|---|---|
| Dikte: | 0.320mm, zonodig |
| Norm: | ASTM AISI |
0,3 mm precisie-roestvrijstalen strip AISI 304 voor industrieel gebruik 1500 mm
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | AiSi, ASTM |
| breedte: | 7mm-1500mm |
Nul snijdt 16mm de Stevige Ronde Staaf van het Bardin1.1191 Stevige Roestvrije staal
| Staalkwaliteit: | 304L 316 |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Techniek: | Koudgetrokken, Warmgewalst |
Super Duplex het Roestvrije staalplaat van de S32205s31803 UNS S32750 Plaat S31254
| Toepassing: | Productie |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 6502000mm of aangepast |
0.6mm 1,2 Mm-Roestvrij staalblad 304 2B beëindigen EN van AISI GB DIN
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm |
8K Plaat 201 Spiegel Opgepoetst Roestvrij staalblad 1m van het HLroestvrije staal Breedte
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
JIS Aisi 304 2b-Roestvrij staalplaat 1.5mm 2mm SS Blad Tisco
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
Gelijke de Hoekbar van 310S 309S het Profiel van het 300 Reeksenroestvrije staal
| norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | ONGELIJK, Ongelijk, Gelijk of Ongelijk |
GB-standaard warmgewalste roestvrijstalen plaat spoel met een breedte van 1219 mm
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
Reguliere/persoonlijke grootte warmgewalste roestvrijstalen plaat voor opslag en handel
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |

