Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
0.2mm150mm Gouden Blad 304 van het Spiegelroestvrije staal voor de Bouw van Decoratie
| TOEPASSING: | Bouw |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
AISI-standaard warmgewalste roestvrijstalen plaat met R23 koelmiddel en NO.1 afwerking
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
DIN1.4003 1,4318 1,4828 Warmgewalste Gegalvaniseerde Roestvrij staalplaat
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 1.4318 1,4402 |
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
V2A 1,4301 Diamond Embossed Stainless Steel Sheet 650mm2000mm Breedte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Lengte: | 10006000mm |
Strook Roestvrije 2mm van TISCO Plat het Decorstrook van het 400 Reeksenroestvrije staal
| Rang: | 200series 300series 400series |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Breedte: | 10-250 mm |
Van de het Roestvrije staalpijp 204C2 425M Inox Tube SS van ERW 10mm het Staalpijp
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Gelast |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 32 |
ASTMA240 SS C Kanaal 316 Roestvrij staalc Sectie Lisco Posco
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 321 904, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
| vorm: | U Kanaal |
1.4310 SUS 301 de Hitte Te behandelen SS 304 van de Roestvrij staalstrook Stroken
| TOEPASSING: | Containerplaat |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig |
| Norm: | JIS |
1219 mm breedte roestvrij staal warmgewalst staalplaat voor van TISCO Mill
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size: | Regular/Customized Size |
| Refrigerant: | R23/R404A |
De warmgewalste Bladen van het Roestvrije staalpasteien van ASTM 310S 5mm Dikke 6mm
| Toepassing: | bouw |
|---|---|
| Dikte: | 0.2~120mm |
| Norm: | ASTM |

