Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
Dia 15.5mm Inox-Buizenstelselss Staalpijp de Pijp 3 Duim van het Diameterroestvrije staal
| Norm: | JIS |
|---|---|
| Type: | naadloos |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 310S, 410, 316L, 316, 410L, 309S, 304, 409L, 904L |
Dia 0.7mm 0.13mm 0.12mm Roestvrije Schuursponsjedraad AISI410 430
| norm: | AiSi |
|---|---|
| Rang: | 400 Reeksen |
| Lengte: | als uw vereiste |
AISI 201 Strook 0.7*20mm van het Precisieroestvrije staal 2B-Oppervlakte
| toepassing: | Industrieel gebruik |
|---|---|
| Dikte: | 0.320mm, zonodig |
| Norm: | ASTM AISI 201 |
Voedselrang 6m 304 SS Plaat SS 304 2b beëindigt Roestvrij staalblad
| TOEPASSING: | Productie |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Breedte: | 6502000mm of aangepast |
S31803 S32750 SS 2507 Super Duplexbuizenstelselss Staalpijp 10mm Diameter
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Naadloos |
| Staalkwaliteit: | 200 Reeksen, 2205 |
Inleggende van het de Strookastm Standaardnikkel van Hastelloy C276 de Legeringsrol
| Type: | Nikkelstrook |
|---|---|
| Toepassing: | Industrieel |
| Rang: | ASTM Hastelloy C276 |
410 420 430 431 van de Draadrod cold drawn SS van 440C 420F 430F SS de Lentedraad
| Norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 400 Reeksen |
| Lengte: | customzied |
Tisco 304 316 Vloeistaal Geruite Plaat 6mm Mej. Checkered Sheet
| TOEPASSING: | voedselrang, machine, medische, Buiten, de Bouwkeuken, Voedselmateriaal ect. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
80mm leidt de Dikke C276 Buis Hastelloy C22 2mm - 500mm Diameter door buizen
| TOEPASSING: | OLIELEIDING |
|---|---|
| Legering of niet: | Is Legering |
| Sectievorm: | Ronde |
304 halve hard Aangemaakte 2mm Messingsstrook 3mm JIS ISO9001 Tisco
| Toepassing: | Containerplaat |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig |
| norm: | JIS, Aisi |

