Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
1.4301 1,4541 2mm Broodje 0.1mm0.64mm van de Roestvrij staaldraad Maat
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Lengte: | Het Verzoek van klanten |
1mm 2mm het Broodjes Heldere Zachte Ontharde Kabel AISI 304 van de Roestvrij staaldraad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, JIS |
| Lengte: | Het Verzoek van klanten |
De in reliëf gemaakte Golfss 304 Plaat van het Roestvrij staalblad 4x8
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | AiSi |
| Lengte: | 20006000mm |
Het Roestvrije staal Decoratief Blad 2mm van TISCO BAOSTEEL 3mm 4mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
Tisco eindigt Koudgetrokken SS Roestvrij staal 304 van de Hoekbar Molen
| Norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | ONGELIJK, Ongelijk, Gelijk of Ongelijk |
NO.1 631 17 7PH Roestvrij staalblad 5mm Gegalvaniseerde SGS van de Staalplaat
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | GH4080A |
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
A276 420 SUS420 1,4021 20Cr13-Roestvrij staalzuiger Rod For Upholstery
| Norm: | JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Ronde |
2B Koudgewalste BEDELAARS het Roestvrije staal rolt HAIRLINE SS 316 Rol
| Toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| norm: | JIS |
Van de het Staalrol van TP310S SA213 het Duplexroestvrije staal van het het Chromiumnikkel Austenitic
| norm: | GB |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Met een laag bedekt |
| Toepassing: | Decoratie, de bouw |
410 Ss Schuursponsjedraad 0.13mm Warmgewalste het Broodje van de Roestvrij staaldraad
| norm: | AiSi |
|---|---|
| Rang: | 400 Reeksen |
| Lengte: | douane |

