Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
Van het de Precisieroestvrije staal van ASTM 304L Strook 0.3mm 0.5mm Koudgewalste SS
| Toepassing: | Industrieel Gebruik |
|---|---|
| Dikte: | 0.320mm, zonodig |
| Standard: | ASTM AISI 300 series |
van de de Strookastm JIS Spiegel van 304l 316 430 904L Inox het Roestvrije staalrol
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
| Dikte: | Beschikbaar op verzoek |
ASTM 304 Warmgewalste Roestvrij staalplaat 10mm Dik Gepeld SS Bladmetaal
| Sollicitatie: | Industrieel, bouw, enz. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 10002000mm |
304H 2507 Warmgewalste het Roestvrije staalplaat 2B van 904L beëindigen 1m6m Lengte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM |
| Lengte: | 10006000mm |
8K de spiegel beëindigt Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.5mm Dikteastm 304 SS Plaat
| Toepassing: | Decoratief Gebruik |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
De Rolroestvrij staal van JIS G3132 dat in Bouw Hete Rolling wordt gebruikt
| Rang: | 300 Reeksen, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Lengte: | 500 1000 2000 3000 6000, 101200mm |
Van de het Roestvrije staalrol 2b van IQI TUV 316L de het Roestvrije staaloppervlakte eindigt
| Toepassing: | Lift/Keuken/Binnenland, Buitenkant, Voedselmateriaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15100mm |
| norm: | ASTM |
201 AISI-Koudgewalste het Roestvrije staal rolt 20mm het Dikke Spiegel Eindigen
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 10006000mm |
304L 304 Rol 0.5mm 1.5mm 2.0mm Dikke 2.5mm van het Roestvrij staalblad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 252500mm of aangepast |
ASTM 321 310S roestvrijstalen strip BA 2B koudgewalste duplex
| Sollicitatie: | Container plaat |
|---|---|
| Dikte: | Zoals gevraagd |
| standaard-: | ASTM |

