Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 150 producten.
Van de het Staalrol van TP310S SA213 het Duplexroestvrije staal van het het Chromiumnikkel Austenitic
| norm: | GB |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Met een laag bedekt |
| Toepassing: | Decoratie, de bouw |
1mm 304L Roestvrij staalrol voor Voedselschip dat wordt koudgewalst
| Toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| Norm: | ASTM |
440 420 410 SS de Rolstrook 2m van het Strookrol Opgepoetste Roestvrije staal Breedte
| norm: | GB |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 304 316 440 420 410 |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Met een laag bedekt |
A276 420 SUS420 1,4021 20Cr13-Roestvrij staalzuiger Rod For Upholstery
| Norm: | JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Ronde |
2B Plaat ASTM 316L 304 409 410 van het BEDELAARS de Warmgewalste Roestvrije staal
| Rang: | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, EN, DIN, GB, EN VAN JIS AISI ASTM DIN |
| Lengte: | Zonodig |
HAIRLINE Koudgewalst Roestvrij staalblad 316 201 Gescheurde Rand 3mm SS Blad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 2440mm, 3000mm 6000mm |
Duplexplaat 2101 2304 Duplex Warmgewalste 2205 van het Roestvrij staalblad
| Toepassing: | Voedselschip, Medische Instrumenten, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-20 mm |
| norm: | JIS |
van de de Strookastm JIS Spiegel van 304l 316 430 904L Inox het Roestvrije staalrol
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
| Dikte: | Beschikbaar op verzoek |
Tisco 0.55mm Koudgewalst Roestvrij staalblad in Rol M290-50A M350-50A
| Type: | Georiënteerd Siliciumstaal |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Koudgewalst of Warmgewalst |
| Dikte: | 0.35 - 0,55 mm |
Sus630 660 Warmgewalste Roestvrij staalplaat 1mm de ENGELSE 12m Lengte van GB DIN
| Rang: | 600 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |

