Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 79 producten.
440 420 410 SS de Rolstrook 2m van het Strookrol Opgepoetste Roestvrije staal Breedte
| norm: | GB |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 304 316 440 420 410 |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Met een laag bedekt |
Van de het Staalrol van TP310S SA213 het Duplexroestvrije staal van het het Chromiumnikkel Austenitic
| norm: | GB |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Met een laag bedekt |
| Toepassing: | Decoratie, de bouw |
1mm 304L Roestvrij staalrol voor Voedselschip dat wordt koudgewalst
| Toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| Norm: | ASTM |
JIS Aisi 304 2b-Roestvrij staalplaat 1.5mm 2mm SS Blad Tisco
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
Dik 100mm Inox Plaat Koudgewalst Roestvrij staalblad 304
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS ASTM AISI ENGELS DIN GB |
| Lengte: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
2B Plaat ASTM 316L 304 409 410 van het BEDELAARS de Warmgewalste Roestvrije staal
| Rang: | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, EN, DIN, GB, EN VAN JIS AISI ASTM DIN |
| Lengte: | Zonodig |
Opgepoetst 2205 Duplexroestvrij staalbar Tisco 2205 Ronde Bar
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Ronde |
| Toepassing: | Decoratie, de industrie |
HAIRLINE Koudgewalst Roestvrij staalblad 316 201 Gescheurde Rand 3mm SS Blad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 2440mm, 3000mm 6000mm |
321 316 het 304l Geborstelde Kanaal van Roestvrij staalu voor 12mm Glas
| norm: | AiSi |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Vorm: | U Kanaal |
Astm 316 316l Koudgewalst Roestvrij staalblad Ss 2b beëindigt 1000mm Haarscheurtje
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |

