Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 79 producten.
304L 304 Rol 0.5mm 1.5mm 2.0mm Dikke 2.5mm van het Roestvrij staalblad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 252500mm of aangepast |
1500mm 440A het Bladrol van Tisco SS van de Roestvrij staalrol Koudgetrokken
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 252500mm of aangepast |
0.7mm 0.8mm Roestvrij staalstroken AISI 201 1/4 Hard voor Industrieel Gebruik
| Cijfer: | 200-serie |
|---|---|
| STANDAARD: | AiSi |
| Breedte: | 7mm-1500mm |
1.5mm Roestvrij staal 304 Strokenid300mm Plat Strook SS 304 voor de Bouw
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | AiSi |
| Breedte: | 3mm1500mm |
0.5mm Roestvrij staal310s Stroken 508mm SS Plat voor de Bouw
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | AiSi |
| Breedte: | 3mm1500mm |
BEDELAARS 8K 316 Roestvrij staal Vierkante Buis 1220mm OD SS Staalpijp
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Naadloos/gelast |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 304 |
2205 2507 Buis Dia3mm-850mm van de Roestvrij staal de Cirkel Holle Sectie
| Staalkwaliteit: | SS ASTM 312 TP |
|---|---|
| norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Techniek: | Koudgetrokken, koudgetrokken |
430 431 Rol 2MM van de Roestvrij staalstrook Ss van ASTM A36 Strookrol
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS |
| Breedte: | 252500mm of aangepast |
0.1mm Precisieroestvrij staal 304 Stroken 508mm voor Industrieel Gebruik
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | AISI |
| Breedte: | 3mm1500mm |
0.5mm 1mm Roestvrij staalstroken 310S voor de Industriegebruik 0.5mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | AISI |
| Breedte: | 3mm1500mm |

