Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 79 producten.
253MA 254Mo 654 MO Hot Rolled Stainless Steel-Plaat 1,4318 Rang 1,4402
| TOEPASSING: | Schipplaat |
|---|---|
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
Astm 201 Koudgewalst Roestvrij staalblad 1220mm Haarscheurtje voor Bouw
| Toepassing: | voedselrang, machine, medische, Buiten, de Bouwkeuken, Voedselmateriaal ect. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Koudgewalste het Roestvrije staalblad 2B van AISI beëindigt het 316L 316 1.2mm 4x8 Voet
| Toepassing: | voedselrang, machine, medische, Buiten, de Bouwkeuken, Voedselmateriaal ect. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
0.2mm150mm Gouden Blad 304 van het Spiegelroestvrije staal voor de Bouw van Decoratie
| TOEPASSING: | Bouw |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
8K de spiegel beëindigt Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.5mm Dikteastm 304 SS Plaat
| Toepassing: | Decoratief Gebruik |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
NO.1 631 17 7PH Roestvrij staalblad 5mm Gegalvaniseerde SGS van de Staalplaat
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | GH4080A |
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
Helder Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.5mm Dikte 201 SS Plaat
| Sollicitatie: | Bouw |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
2B beëindig Koudgewalst Roestvrij staalblad ASTM 321 SS 2000mm
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
ASTM A480 AISI 321 Roestvrij staalplaat 0.3mm4.0mm Roestvrij staalblad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Lengte: | 10006000mm |
8K Plaat 201 Spiegel Opgepoetst Roestvrij staalblad 1m van het HLroestvrije staal Breedte
| Rang: | 200 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |

