Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 79 producten.
Inox AISI 304 Roestvrij staalplaat 3mm de 5mm Dikke Goedkeuring van BV IQI
| Toepassing: | Bouw |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
JIS SUS410 SUS304 0,6 MM.roestvrij staal Blad 2B beëindigen 1.5m Breedte
| Toepassing: | De industriedecoratie, de Bouw |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 1500mm |
Warmgewalste het Roestvrije staalplaat 300 Reeksenblad 2000mm van de spleetrand voor Bouw
| Toepassing: | Bouw |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
430 ASTM warmgewalste roestvrijstalen plaat 6 mm 8 mm SS-plaat
| Sollicitatie: | Roestvrije stalen plaat |
|---|---|
| Type: | Staalplaat, Warmgewalste Staalplaat |
| Standaard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
309 309S Koudgewalste Roestvrij staalstrook 6m Breedtess 304 Rol
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 10006000mm |
Koudgewalst het Roestvrije staalblad 1000mm2000mm van 430 904L Inox Blad Breedte
| Toepassing: | Decoratie, Bouw |
|---|---|
| Certificering: | SGS,BV |
| Rang: | 200 Reeksen |
301 1,4319 de Koudgewalste Heldere Ontharde NO.4 Oppervlakte van het Roestvrij staalblad
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
| Breedte: | 10002000mm |
1D 0.1mm Warmgewalste Roestvrij staalplaat 316 4x8-Roestvrij staalcomités
| Toepassing: | Decoratie en bouw |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Breedte 150mm poetste 316 Gesmeed op Warmgewalst van de Roestvrij staal Vlakke Bar AISI304
| norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 200/300/400 Reeks |
| Breedte: | 20150mm |
1mm het Broodjeskabel Ontharde Aisi 316L van de Roestvrij staaldraad
| Norm: | AISI |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Lengte: | Als uw vereiste |

