Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 79 producten.
0.5mm 0.6mm Roestvrij staalstroken 301 Hoogtepunt Hard voor de Industriegebruik
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | AISI |
| Breedte: | 3mm1500mm |
0,3 mm precisie-roestvrijstalen strip AISI 304 voor industrieel gebruik 1500 mm
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | AiSi, ASTM |
| breedte: | 7mm-1500mm |
Opgepoetste het Roestvrije staalpijp 430 310S van ASTM TP201 om Gelast Buis Naadloos
| Norm: | ASTM |
|---|---|
| Type: | Gelast naadloos |
| Staalkwaliteit: | 201 304 316L 430 310S |
Tisco Koudgewalst Roestvrij staalblad 0.5mm 1.2mm 1.5mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
Koudgewalst SS Blad 410S 316L 2205 2507 4mm Dik Roestvrij staalblad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Lengte: | 10006000mm |
0.6mm 304L Koudgewalst Roestvrij staalblad in Rol voor Voedselschip
| Toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| norm: | JIS |
0.6mm 1,2 Mm-Roestvrij staalblad 304 2B beëindigen EN van AISI GB DIN
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm |
AISI 2mm 304 Plaat 304L van het Roestvrij staal de Blad Koudgewalste Roestvrije staal
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM |
| Lengte: | 2000/3000/6000mm |
Warmgewalste het Roestvrije staalplaat 8mm SS 304 Blad Tisco van ISO S32750
| Toepassing: | Decoratie, de industrie |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 500~1500 mm |
A276 420 SUS420 1,4021 20Cr13-Roestvrij staalzuiger Rod For Upholstery
| Norm: | JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Ronde |

