Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 79 producten.
Het Roestvrije staal Decoratief Blad 2mm van TISCO BAOSTEEL 3mm 4mm Dikte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
Het Satijn van het het Roestvrije staalblad van TISCO 304 walste 316 1.2mm koud
| Toepassing: | voedselrang, machine, medische, Buiten, de Bouwkeuken, Voedselmateriaal ect. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
HL Koudgewalst Roestvrij staalblad ASTM 201 SS Staalplaat 1500mm
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
2B beëindig Koudgewalste de BEDELAARSspiegel van het Roestvrij staalblad TISCO 316L 6000mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, aangepast |
JISCO LISCO Dikke het Roestvrije staalplaat van 1,5 Mm 200 Gevormd Reeks Heet
| TOEPASSING: | Bouw |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
S30815 304N 4x8 roestvrijstalen wandpanelen Satijn oppervlak SS gouden spiegelblad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Lengte: | 20004000mm |
ASTM 304 roestvrijstalen plaat met reliëf SS-patroonplaat 8 mm
| Cijfer: | 300 serie |
|---|---|
| STANDAARD: | ASTM |
| Lengte: | 2000-4000mm |
2B Blad 430 van het BEDELAARSno.4 HL Koudgewalst Roestvrije staal 1000mm 2000mm Breedte
| Rang: | 400 Reeksen |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | 10006000mm, Custume |
Warmgewalste het Roestvrije staalplaat 20mm van TISCO Inox In reliëf gemaakt SS Blad
| Rang: | 200 Reeksen, 300 Reeksen, 400 Reeksen |
|---|---|
| Lengte: | Zonodig |
| Breedte: | Zonodig |
Tisco 16mm OD SS Staalpijp legde Gelaste Roestvrij staalbuis in
| norm: | JIS |
|---|---|
| Type: | Gelast naadloos |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 309S, 304, 409L, 304L |

