Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 150 producten.
321 316 het 304l Geborstelde Kanaal van Roestvrij staalu voor 12mm Glas
| norm: | AiSi |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Vorm: | U Kanaal |
Het Roestvrije staalrol Koudgewalste SS 316 van SUS 409 Din1.4301 Rol
| Toepassing: | Containerplaat, medische apparaten, bouwmaterialen |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig, 0.1mm300mm |
| norm: | ASTM |
Gelijke de Hoekbar van 310S 309S het Profiel van het 300 Reeksenroestvrije staal
| norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | ONGELIJK, Ongelijk, Gelijk of Ongelijk |
Duplex 304 Koudgewalste Roestvrij staalrol 310 321 SS Strook voor Meubilair
| Toepassing: | Containerplaat, medische apparaten, bouwmaterialen |
|---|---|
| Dikte: | Zonodig, 0.1mm300mm |
| norm: | ASTM |
Van de het Roestvrije staalrol 2b van IQI TUV 316L de het Roestvrije staaloppervlakte eindigt
| Toepassing: | Lift/Keuken/Binnenland, Buitenkant, Voedselmateriaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.15100mm |
| norm: | ASTM |
Ns321 N10001 Nitronic 30 het Materiaal van Nitronic van de Roestvrij staalstrook
| Rang: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
Tisco Nitronic 50 Roestvrij staal om Pijp8k Spiegel eindigt
| Rang: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
V2A 1,4301 Diamond Embossed Stainless Steel Sheet 650mm2000mm Breedte
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Lengte: | 10006000mm |
Astm 316 316l Koudgewalst Roestvrij staalblad Ss 2b beëindigt 1000mm Haarscheurtje
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
De warmgewalste Bladen van het Roestvrije staalpasteien van ASTM 310S 5mm Dikke 6mm
| Toepassing: | bouw |
|---|---|
| Dikte: | 0.2~120mm |
| Norm: | ASTM |

