Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 150 producten.
783 718 625 601 het Staalrol van de 600 Nikkellegering voor Bouw
| Type: | Nikkelplaat |
|---|---|
| Toepassing: | Industrieel, bouw, enz., de Industriedecoratie, de Bouw |
| Rang: | 718 |
ISO9001 Standard Warmgewalste roestvrijstalen plaat voor R23/R404A en DIN Standard
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Finish: | NO.1 |
Haynes op hoge temperatuur 230 het Staalplaat van de Bladn06230 GH3044 Legering
| Type: | Nikkelplaat |
|---|---|
| Toepassing: | Chemische Industrie |
| Rang: | Haynes 230 |
Koudgewalste Inconel 600 Rol 625 het Staalrol van de 718 Nikkellegering
| Type: | Nikkelstrook |
|---|---|
| Toepassing: | Industrieel Gas |
| Rang: | inconel 600.718.625 |
Van de het Nikkellegering van Hiperco50permendur 1J22 van de het Staalbar het Hexagonale Vierkant
| Type: | Nikkelbar |
|---|---|
| Toepassing: | Chemische Industrie |
| Rang: | Hiperco 50A 1J22 |
Ns321 N10001 Nitronic 30 Koudgewalste Roestvrij staalrol
| Rang: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
12m Nitronic 60 Nitronic 50 de Eerste Warmgewalste Plaat van het Legeringsstaal
| Rang: | Nitronic30 Nitronic32 Nitronic40 Nitronic50 Nitronic60 |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
| Lengte: | Beschikbaar op verzoek, 12m |
3CR13 AISI SS 431 Ronde Bar u onthardde 12mm SS Rod Tisco Technology
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 400 Reeksen, 200/300/400/900series |
| Type: | Ronde |
DIN 1,8519 Super Duplex 2507 Ronde Bar voor Scheepsbouwmarine
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 2024 1350 |
| Type: | Ronde |
904l 304 de Super Duplex Gelaste Naadloze buis ERW van 316 316L
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Gelast |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen |

