Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 150 producten.
Reguliere/persoonlijke grootte warmgewalste roestvrijstalen plaat voor opslag en handel
| Width: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item: | ISO9001 Standard |
| Size: | Regular/Customized Size |
Tisco 304 316 Vloeistaal Geruite Plaat 6mm Mej. Checkered Sheet
| TOEPASSING: | voedselrang, machine, medische, Buiten, de Bouwkeuken, Voedselmateriaal ect. |
|---|---|
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000mm, 1220mm.1500mm |
Blad van het molen het Rand Koudgewalste Roestvrije staal voor Mechanische Toepassing
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm2000mm |
| Dikte: | 0.3mm6mm |
Van de het Roestvrije staalpijp 204C2 425M Inox Tube SS van ERW 10mm het Staalpijp
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Gelast |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 32 |
DIN1.4003 1,4318 1,4828 Warmgewalste Gegalvaniseerde Roestvrij staalplaat
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 1.4318 1,4402 |
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
Dia 0.7mm 0.13mm 0.12mm Roestvrije Schuursponsjedraad AISI410 430
| norm: | AiSi |
|---|---|
| Rang: | 400 Reeksen |
| Lengte: | als uw vereiste |
ASTM 304 Koudgewalste SS Staalplaat 2B beëindigt 6000mm Spiegelhaarscheurtje
| Toepassing: | Bouwindustrie |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
0Cr13 1Cr13 1Cr15 3Cr12 het Blad van het 300 Reeksenroestvrije staal voor Bouw
| TOEPASSING: | Bouw |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
Dia 15.5mm Inox-Buizenstelselss Staalpijp de Pijp 3 Duim van het Diameterroestvrije staal
| Norm: | JIS |
|---|---|
| Type: | naadloos |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 310S, 410, 316L, 316, 410L, 309S, 304, 409L, 904L |
99.9% zuiver Aluminiumblad 1100 3003 het Staalplaat van de 3005 Nikkellegering
| Rang: | 1000 Reeksen |
|---|---|
| Bui: | O-H112 |
| Type: | Plaat |

