Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel decorative sheets ] bij elkaar passen 150 producten.
Dik 60mm Nitinol van de Legeringsblad van het Vormgeheugen de Plaat van het het Titaniumblad 99.6%
| TOEPASSING: | Industrie |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst, Koudgewalst/Warmgewalst |
| Rang: | Ti 99,6% |
Van het het Nikkeltitanium van TC1 TC2 TC3 TC4 de Legeringsblad 1000mm6000mm Lengte
| TOEPASSING: | Industrie |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst, Koudgewalst/Warmgewalst |
| Rang: | Ti 99,6% |
Van het de Legeringsblad ASTM B265 van het Gr5gr7 Titanium de Plaat van Ti 2,5 Meterlengte
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Breedte: | minder dan 1500mm |
| Lengte: | minder dan 2500mm |
99.9% zuiver Nikkel 200 het Bladwaterstof van het Plaatn4 N6 201 Nikkel het Ontharden
| Type: | Nikkelplaat |
|---|---|
| Toepassing: | de industrie |
| Rang: | Zuiver nikkel |
1219 mm breedte roestvrij staal warmgewalst staalplaat voor van TISCO Mill
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size: | Regular/Customized Size |
| Refrigerant: | R23/R404A |
SGCC SGCD Incoloy 825 het Ronde Staal van de het Nikkellegering van de Barboiler
| Type: | Staalplaat |
|---|---|
| Toepassing: | Petrochemische Ketelplaat, |
| Rang: | SGCC SGCD |
Van de de Legeringspijp van het Invar364j36 Nikkel van de het Nikkellegering Super Heldere het Staalbuis
| Type: | Nikkelpijp |
|---|---|
| Toepassing: | elektrisch element |
| Rang: | NiFe |
GB-standaard warmgewalste roestvrijstalen plaat spoel met een breedte van 1219 mm
| Company Type: | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant: | R23/R404A |
| Manufacture Technology: | Cold / Hot Rolled |
Ronde de Bar Hete Gevormde GB DIN EN van het A694s32760 254SMO Duplexstaal
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Ronde |
| Toepassing: | Decoratie, de industrie |
AISI-standaard warmgewalste roestvrijstalen plaat met R23 koelmiddel en NO.1 afwerking
| Lengh: | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type: | Storage And Trading |
| Mill: | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |

