Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel coil ] bij elkaar passen 147 producten.
Koudgetrokken Roestvrij staaldraad de Kabel van ASTM 201 304 316L 310S SS
| Norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 400 Reeksen |
| Lengte: | customzied |
Decoratieve het Roestvrije staalrol van 2B 201 400 Reeksen voor Voedselschip
| TOEPASSING: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-20 mm |
| Norm: | JIS |
AiSi dik beëindigt de Zwarte SS 304 Bladspiegel Warmgewalste Roestvrij staalplaat 12mm
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| norm: | AiSi |
| Lengte: | 20006000mm |
Spiegelhl 2B 201 Roestvrij staalrol 200 Reeks 20mm voor Bouw
| Toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-20 mm |
| Norm: | ASTM |
Koudgewalste Inconel 600 Rol 625 het Staalrol van de 718 Nikkellegering
| Type: | Nikkelstrook |
|---|---|
| Toepassing: | Industrieel Gas |
| Rang: | inconel 600.718.625 |
De BEDELAARS beëindigen 310S-het Koudgewalste Broodje 2B 2B van de Roestvrij staalrol 316L SS
| toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| Norm: | ASTM |
Het Roestvrije staalplaat Gepeld Ss van ASTM 440C Warmgewalst Bladmetaal
| Toepassing: | Industrieel, bouw, enz. |
|---|---|
| norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 10002000mm |
440 420 410 SS de Rolstrook 2m van het Strookrol Opgepoetste Roestvrije staal Breedte
| norm: | GB |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 304 316 440 420 410 |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst, Met een laag bedekt |
Ss430 beëindigen de Bedelaars van de Roestvrij staalrol 2b Koudgewalst 20mm Haarscheurtje
| toepassing: | Voedselschip, de Industrie, Bouw, enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| Norm: | JIS |
SS304 roestvrijstalen spoel gepolijst oppervlak koudgewalst 0,8 mm 8K spiegel
| Sollicitatie: | Voedselschip, Industrie, Bouw, enz |
|---|---|
| Dikte: | 0.120mm |
| Standaard: | ASTM |

