Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ stainless steel cold rolled sheet ] bij elkaar passen 158 producten.
Van de het Roestvrije staalpijp 204C2 425M Inox Tube SS van ERW 10mm het Staalpijp
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Gelast |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 32 |
ASTMA240 SS C Kanaal 316 Roestvrij staalc Sectie Lisco Posco
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 321 904, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
| vorm: | U Kanaal |
Dia 0.7mm 0.13mm 0.12mm Roestvrije Schuursponsjedraad AISI410 430
| norm: | AiSi |
|---|---|
| Rang: | 400 Reeksen |
| Lengte: | als uw vereiste |
Dia 15.5mm Inox-Buizenstelselss Staalpijp de Pijp 3 Duim van het Diameterroestvrije staal
| Norm: | JIS |
|---|---|
| Type: | naadloos |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 310S, 410, 316L, 316, 410L, 309S, 304, 409L, 904L |
Dik 60mm Nitinol van de Legeringsblad van het Vormgeheugen de Plaat van het het Titaniumblad 99.6%
| TOEPASSING: | Industrie |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst, Koudgewalst/Warmgewalst |
| Rang: | Ti 99,6% |
Van het het Nikkeltitanium van TC1 TC2 TC3 TC4 de Legeringsblad 1000mm6000mm Lengte
| TOEPASSING: | Industrie |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst, Koudgewalst/Warmgewalst |
| Rang: | Ti 99,6% |
Van het de Legeringsblad ASTM B265 van het Gr5gr7 Titanium de Plaat van Ti 2,5 Meterlengte
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Breedte: | minder dan 1500mm |
| Lengte: | minder dan 2500mm |
SGCC SGCD Incoloy 825 het Ronde Staal van de het Nikkellegering van de Barboiler
| Type: | Staalplaat |
|---|---|
| Toepassing: | Petrochemische Ketelplaat, |
| Rang: | SGCC SGCD |
Voedselrang 6m 304 SS Plaat SS 304 2b beëindigt Roestvrij staalblad
| TOEPASSING: | Productie |
|---|---|
| Norm: | JIS |
| Breedte: | 6502000mm of aangepast |
783 718 625 601 het Staalrol van de 600 Nikkellegering voor Bouw
| Type: | Nikkelplaat |
|---|---|
| Toepassing: | Industrieel, bouw, enz., de Industriedecoratie, de Bouw |
| Rang: | 718 |

