Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ mirror polished stainless steel square tube ] bij elkaar passen 16 producten.
BEDELAARS 8K 316 Roestvrij staal Vierkante Buis 1220mm OD SS Staalpijp
| norm: | ASTM, JIS, AISI, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Type: | Naadloos/gelast |
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 304 |
SS310 spiegel Opgepoetste Roestvrij staal Vlakke Bar 1,4923 Rang 6400mm Dia
| Norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Ronde |
DIN 174 Opgepoetste Roestvrij staal Vlakke Bar 3mm 5mm Dikke 300 Reeksen
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Type: | Vlak |
1mm het Broodjeskabel Ontharde Aisi 316L van de Roestvrij staaldraad
| Norm: | AISI |
|---|---|
| Rang: | 300 Reeksen |
| Lengte: | Als uw vereiste |
Breedte 150mm poetste 316 Gesmeed op Warmgewalst van de Roestvrij staal Vlakke Bar AISI304
| norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 200/300/400 Reeks |
| Breedte: | 20150mm |
S30815 304N 4x8 roestvrijstalen wandpanelen Satijn oppervlak SS gouden spiegelblad
| Rang: | 300 Reeksen |
|---|---|
| Norm: | ASTM |
| Lengte: | 20004000mm |
253MA 254Mo 654 MO Hot Rolled Stainless Steel-Plaat 1,4318 Rang 1,4402
| TOEPASSING: | Schipplaat |
|---|---|
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
ASTM 304 roestvrijstalen plaat met reliëf SS-patroonplaat 8 mm
| Cijfer: | 300 serie |
|---|---|
| STANDAARD: | ASTM |
| Lengte: | 2000-4000mm |
Inox AISI 304 Roestvrij staalplaat 3mm de 5mm Dikke Goedkeuring van BV IQI
| Toepassing: | Bouw |
|---|---|
| norm: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
| Breedte: | 10002000mm |
NO.1 631 17 7PH Roestvrij staalblad 5mm Gegalvaniseerde SGS van de Staalplaat
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | GH4080A |
| Type: | Staalplaat, Koudgewalste Staalplaat |

