Alle producten
-
Koudgewalst Roestvrij staalblad
-
Warmgewalste Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalrol
-
Roestvrij staalstrook
-
SS Staalpijp
-
roestvrij staalstaaf
-
Het Broodje van de roestvrij staaldraad
-
Roestvrij staalprofiel
-
Monelmetaal
-
Hastelloymateriaal
-
Het Staal van de nikkellegering
-
Titaniumlegering
-
Nitronicmateriaal
-
Duplexroestvrij staal
-
Diego NemerThe quality of the pipes is very good, very nice seamless pipes! -
Mej. YuniU bent zo vriendelijk om ons te verstrekken zo goede 304 spiegelbladen. Wij gebruiken deze platen om liften te maken. Dank u!
zoekwoorden [ hoja de acero inoxidable en fr o ] bij elkaar passen 0 producten.
Sorry!
jouw zoektocht "hoja de acero inoxidable en fr o" komen niet overeen met producten.
U kunt Vraag een offerte aan om ons producten voor u te laten matchen.
Related Products
GB-standaard warmgewalste roestvrijstalen plaat spoel met een breedte van 1219 mm
| Company Type | Storage And Trading |
|---|---|
| Refrigerant | R23/R404A |
| Manufacture Technology | Cold / Hot Rolled |
| Place Of Orgin | Wuxi, China |
AISI-standaard warmgewalste roestvrijstalen plaat met R23 koelmiddel en NO.1 afwerking
| Lengh | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type | Storage And Trading |
| Mill | TISCO, SKS, BAOXIN, LISCO & Southwest |
| Standard | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
Reguliere/persoonlijke grootte warmgewalste roestvrijstalen plaat voor opslag en handel
| Width | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Item | ISO9001 Standard |
| Size | Regular/Customized Size |
| Company Type | Storage And Trading |
1219 mm breedte roestvrij staal warmgewalst staalplaat voor van TISCO Mill
| Manufacture Technology | Cold / Hot Rolled |
|---|---|
| Size | Regular/Customized Size |
| Refrigerant | R23/R404A |
| Edge | Mill Edge Or Slit Edge |
ISO9001 Standard Warmgewalste roestvrijstalen plaat voor R23/R404A en DIN Standard
| Lengh | 2000,2438,3000 |
|---|---|
| Company Type | Storage And Trading |
| Finish | NO.1 |
| Edge | Mill Edge Or Slit Edge |
Blad van het molen het Rand Koudgewalste Roestvrije staal voor Mechanische Toepassing
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Breedte | 1000mm2000mm |
| Dikte | 0.3mm6mm |
| PROCES | Koudgewalst |
Rang 2205 2507 SS het Kanaal van U voor het Profiel van het Glasroestvrije staal
| Norm | ASTM |
|---|---|
| Rang | 300 Reeksen |
| vorm | U Kanaal |
| Of niet geperforeerd | Geperforeerd niet |
Van de het Roestvrije staalhoek van ISO Sus304 de Bar50x50 Gelijke Hoek 300 Reeksen
| norm | AiSi |
|---|---|
| Rang | 300 Reeksen |
| Type | Gelijke |
| Toepassing | Machinevervaardiging, voertuigen |

